СТРІЧКОВОПИЛКОВИЙ ВЕРСТАТ LT15 POWER

Пилорама підвищеної надійності

У конструкції відомого верстата Wood-Mizer LT15 виконані модифікації, метою яких було підвищення надійності та стійкості пилорами.

ОПИС

У конструкції відомого верстата Wood-Mizer LT15 виконані модифікації, метою яких було підвищення надійності та стійкості пилорами. Нову модель назвали LT15 POWER.

Останніми роками стрічковопилковий верстат LT15 став лідером продажів у кількох європейських країнах, зокрема, через простоту конструкції та техобслуговування, можливість швидко та якісно виконати ремонт, а також завдяки привабливій ціні.

Основне побажання розпилювальників завжди зводилось до підвищення потужності двигуна та зміцненню конструкції, щоб не було вібрації та верстат залишався стійким під час завантаження колоди та розпилювання.

Конструкторське бюро Wood-Mizer взяло до уваги ці запити, і тепер ми представляємо нову модель LT15 POWER, яка за ціною не набагато відрізняється від свого попередника, але за конструкцією – потужніша, практичніша і максимально відповідає побажанням розпилювальників.

Станина LT15 POWER

Переваги нової пилорами обумовлені абсолютно новим дизайном станини, яка складається з секцій довжиною по 2,7 м.

ВІДЕО

СПЕЦИФІКАЦІЯ

ЖИВЛЕННЯ
Потужність 11 кВт електричний
ПАРАМЕТРИ РОЗПИЛЮВАННЯ
Максимальний діаметр колоди 70 cм
Максимальна довжина колоди 3 сегменти по 1,53 м кожен
Максимальна ширина розпилу 64 cм
ПАРАМЕТРИ ГОЛОВИ ТА ОПЦІЇ
Встановлення голови за висотою Електричний (ланцюжок)
СТРІЧКОВА ПИЛКА
Довжина 4010 мм
Ширина 32 мм
35 мм
ПАРАМЕТРИ СТАНИНИ І ОПЦІЇ
Максимальна вага колоди 1999 кг