BMS200 – ЕКОНОМНИЙ ЗАТОЧУВАЛЬНИЙ ВЕРСТАТ

Бюджетний аналог верстата BMS250. Від свого прототипу верстат BMS200 взяв головну перевагу – можливість добре працювати в жорстких умовах. Він, так як і BMS250, для обертання заточувальних дисків оснащений двигуном потужністю 0,18 кВт і номінальною швидкістю 2800 об./хв  і сконструйований таким чином, що голову можна підняти вгору і легко встановити або змінити пилу. 

У конструкції верстата BMS200 двигун зафіксований, а позицію пили можна відрегулювати притискним механізмом, завдяки чому добре зберігається встановлений профіль зуба і ріжучий край.

BMS250 – НАПІВАВТОМАТИЧНИЙ ЗАТОЧНИЙ ВЕРСТАТ

BMS250 заточує стрічкові пили ексклюзивними борозоновими дисками (CBN), форма яких відповідає профілю зубів пил Wood-Mizer. Застосування CBN дисків дозволяє ідеально зберегти встановлений профіль зуба і його ріжучу кромку. Борозоновий диск в заточувальному верстаті BMS250 приводиться в дію електродвигуном (0,18 кВт, номінальна швидкість 2800 об. /хв.). Електродвигун міцно фіксується, а позиція пили регулюється з допомогою притискного механізму. Двигун стійкий до дії абразивних частинок, металевого пилу і масла. Другий двигун для подачі пили закритий герметичним кожухом, що значно збільшує термін його служби. 

Зупинка процесу загострювання відбувається під дією прикріпленого до пили магнітного сенсора. Для видалення газів, які можуть утворитися в процесі роботи, заточний верстат оснащений вихлопним отвором. Видалити з поверхні CBN диска металеві частинки і охолодити його допомагає спеціальна рідина, яку також можна замовити у представництві компанії Wood-Mizer. 

Голова заточувального верстата BMS250 піднімається в гору, що дозволяє легко встановлювати або змінювати пилку.

BMS500/600 – ПРОФЕСІЙНИЙ ВЕРСТАТ ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ НА ВЕЛИКИХ ЛІСОПИЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

За допомогою цього обладнання можна досягти високого рівня заточування пил. Верстат автоматичний, що зменшує вплив людського фактору на якість заточування інструменту.

Заточний верстат BMS500 оснащений системою для оперативного зняття/установки стрічкової пили, а також пультом управління з електронним лічильником кількості зубів. За допомогою пульта можна задати необхідне значення кількості зубів і після завершення циклу заточування процес автоматично зупиниться.

Автоматичний заточний верстат BMS500 оснащений двома двигунами: перший, потужністю 0,75 кВт, призначений для обертання борозонових заточувальних дисків, другий двигун приводить в дію механізм подачі пили, він герметично закритий кожухом. Двигун встановлений нерухомо, положення пили по висоті можна відрегулювати притискним механізмом.

Контролюється робота заточувального верстата BMS500 з пульта управління, який для зручності оператора оснащений оглядовим вікном з підсвічуванням.

Заточний верстат BMS600 має ті ж характеристики, що й BMS500, окрім охолоджуючої помпи, яка у верстаті BMS600 має більший об’єм та кращу ефективність.

MOST-Київ, 08161 Україна м. Київ, Києво-Святошинський р-н с. Тарасівка, вул. Київська, 98-А

+38 067 312 22 13

mostkyiv21@gmail.com