BMT100

Відсутність “хвиль” при розпилі пиломатеріалів і правильність геометричних форм розпиляної продукції залежить від точності розведення стрічкової пили.

Компанія Wood-Mizer випустила простий, надійний і зручний пристрій для якісного розведення зубів стрічкових пил – ручний розвідний верстат BMT100. В комплект розвідного верстата BMT100 включені напрямні і стійка, вони підтримують стрічкове полотно в процесі розведення. Кут нахилу розвідного верстата BMT100 можна відрегулювати так, щоб забезпечити оператору повний огляд показів верстата. Важіль пристрою для розведення виконаний у вигляді зручної рукоятки. Для того щоб виконати двосторонню розведення стрічкової пили, оператору необхідно самостійно перевертати пилу на протилежну сторону.

BMT150

Ручний розвідний та доступний за ціною пристрій ВМТ150 допоможе якісно і швидко розвести зуби пили. Розвідний верстат ВМТ150 чудовий варіант для маленьких лісообробних цехів і підприємств, які хочуть поліпшити якість готової продукції за рахунок правильного розведення зубів пили.

Ручний розвідний верстат ВМТ150 працює за наступним принципом: оператор за один поворот рукоятки одночасно розводить у різні напрямки два сусідніх зуба, а роблячи зворотний рух подає полотно пили вперед. Такий підхід спростив процедуру розводки, оскільки розведення відбувається за один цикл і пилу не потрібно перевертати на протилежну сторону, як це відбувалося у верстаті ВМТ100.

До розвідного верстата ВМТ150 додається калібрувальний пристрій, який дозволяє перевірити результат розведення, Розвідний верстат ВМТ150 працює зі стрічковими пилками різної ширини (25-76 мм) і різним кроком зуба (6-32 мм).

BMT200

Верстат BMT200 значно збільшує швидкість розведення стрічкового полотна пили. У розвідному верстаті BMT200 немає електродвигуна, а двосторонне розведення і подача пили виконуються за допомогою важеля вручну. Важіль розвідного верстата зроблений у вигляді зручної рукоятки. Даний пристрій одним рухом розводить одночасно два сусідніх зуба і відразу ж просуває полотно пили вперед, завдяки цьому значно зростає швидкість розведення і продуктивність праці оператора.

Ручний розвідний верстат BMT200 використовується, як для стрічкових пил Wood-Mizer, так і для пил інших виробників з кроком зуба 13-32 мм і шириною пили 25-75 мм.

BMT250

Напівавтоматичний двосторонній розвідний верстат BMT250, спроектований компанією Wood-Mizer на базі розвідного верстата BMT200.

Головні переваги BMT250:

– верстат оснащений електричним двигуном для подачі полотна пили;
– наявність пульта управління;
– автоматичний лічильник кількості зубів.

Розвідний верстат BMT250 можна відрегулювати для роботи зі стрічковими полотнами шириною 25-75 мм, і кроком зуба 13-32 мм. Управління розвідним верстатом BMT250 здійснюється з центральної панелі управління, де оператор задає параметри розводки. Електродвигун виконує подачу пили і двостороннє розведення полотна пили. Пульт управління використовується для запуску процесу розведення, а автоматичний лічильник зубів зупиняє процес, коли всі зуби розведені. Точність розведення кожного зуба контролює спеціальний датчик. Завдяки своїм перевагам BMT250 в два рази швидше, якісніше та ефективніше розводить пили у порівнянні зі своїм попередником верстатом BMT200, а також автоматично зупиняє процес розведення.

BMT300

Промисловий розвідний верстат BMT300 призначений для професійної розводки пил у великих лісопильних компаніях. У Wood-Mizer добре знають, що від якості розводки інструменту, залежить точність геометричних розмірів пиломатеріалу, тому розвідний верстат BMT300 гарантує високий рівень відтворення кромки зуба при найвищій точності розводки. BMT300 працює з пилками максимальною шириною до 75 мм, швидкість подачі стрічки – до 24 зубів в хвилину. 

Комп’ютеризована система з декількох перших поданих зубів визначає, з яким тиском потрібно працювати, щоб забезпечити точний розвід всієї стрічкової пили. Електронна панель управління, якою оснащений розвідний верстат BMT300, забезпечує можливість діагностики розводу пили, а також відображає всі параметри розводу. Для того щоб розпочати роботу, досить встановити пилу і запустити розвідний верстат в потрібному режимі. Коли одна сторона пили розведена, необхідно просто перевернути лезо і робота буде продовжена. 

Кілька різних режимів і функцій визначають гнучкість, з якою розвідний верстат BMT300 буде працювати, а також які параметри буде використовувати. 

Купувати BMT300 можна, як самостійне обладнання, а також і в комплект до промислового заточного верстата BMS500. Такий комплект ідеально підійде для підприємств, які ведуть виробництво у три зміни, або ж мають більше трьох стрічкових пилорам, а також для сервісних центрів, що пропонують підготовку і обслуговування стрічкових пил.

MOST-Київ, 08161 Україна м. Київ, Києво-Святошинський р-н с. Тарасівка, вул. Київська, 98-А

+38 067 312 22 13

mostkyiv21@gmail.com