ЗДВОЄНИЙ ГОРИЗОНТАЛЬНИЙ СТРІЧКОВИЙ ВЕРСТАТ HR250

Здвоєний горизонтальний стрічковий верстат

Компактний та економічний верстат, який дозволяє ефективно за один прохід різати квадратну деревину на дві-три дошки.

ОПИС

HR250 призначений для високоефективного виробництва пиломатеріалів і дощок для піддонів. Дві горизонтальні стрічкові пилки встановлені в одній компактній головці, що приводиться в рух двома електродвигунами потужністю 15 кВт кожен. HR250 має міцну і довговічну конструкцію. Він оснащений високоякісними компонентами та правильно збалансованими сталевими шківами діаметром 712 мм.

Панель керування з вбудованим пристроєм висоти різання Setworks гарантує, що пильний диск точно встановлений у бажане положення різання. Кожне пилкове полотно, встановлене на пилці, має окреме управління від панелі і запускається самостійно автоматично або вручну за допомогою кнопок вгору/вниз. Після встановлення головки в положення різання, пильний диск активується, і матеріал проходить через верстат.

Дерев’яні елементи шириною до 300 мм і висотою до 250 мм розміщуються на конвеєрі з електричним приводом з плавно регульованою подачею подачі в діапазоні від 5 до 25 метрів на хвилину з метою оптимізації обробки різних видів і розміри матеріалу.

Два притискні ролики, включаючи один пневматичний, забезпечують стабільність та безпеку матеріалу під час руху через машину. Натяг обох лопатей автоматичний, а його стан контролюється гідравлічною системою. Це гарантує підтримку правильного натягу та продовжує термін служби леза.

Двохголовий горизонтальний різак HR250 поставляється на одному піддоні, що полегшує транспортування навантажувачем. Його встановлення на робочому місці не займає багато часу, що забезпечує гнучкість машини для роботи в будь-якій конфігурації виробничої лінії.

HR250 постачається з гарантією на один рік, підкріпленою тим самим рівнем якості обслуговування, що і все інше деревообробне обладнання, пропоноване Wood-Mizer.

ВІДЕО

СПЕЦИФІКАЦІЯ

ПОТУЖНІСТЬ
Стандартний 2 х 15 кВт електричні, 400 В/50 Гц, 3 фази
СТРІЧКОВА ПИЛА
Довжина 4461 мм
Ширина 32 – 50 мм
Діаметр шківів 710 мм
ОСОБЛИВОСТІ
Довжина бруса (мінимум) 300 мм
Ширина бруса 25 – 400 мм
Максимальна висота бруса 250 мм
Ширина пропилу 25 – 400 мм
Висота пропилу 5 – 170 мм
ПОДАЧА МАТЕРИАЛУ
Ширина конвеєра 285 мм
Швидкість подачі матеріалу 5 – 25 м/хв
ГАБАРИТИ ТА ВАГА
Довжина 2800 мм
Ширина 2200 мм
Висота 2000 мм
Вага 1835 кг