ЗДВОЄНИЙ ВЕРТИКАЛЬНИЙ СТРІЧКОВОПИЛКОВИЙ ВЕРСТАТ TV2000

Здвоєна вертикальна пилорама з лінійки Titan

Ефективна і базова подвійна вертикальна пилорама для переробки колод малого та середнього діаметру довжиною до 3 м на двосторонні бруси.

ОПИС

TITAN TV2000 – це наша ефективна та базова здвоєна вертикальна пилорама для колод малого та середнього діаметру довжиною до 3 м. Верстат призначений для розпилювання колоди на двосторонній брус.

Доступний як з функцією повороту колод, так і без неї. Автоматичний завантажувач колод дозволяє повертати кожну колоду в оптимальне положення, а потім поміщати її на гострий кінцевий ланцюг, що рухається.

Колода направляється притискними роликами, що забезпечує максимальну стійкість при розпилі. Оператор може вибрати бажаний розмір розпилювання, і машина автоматично налаштується на цей розмір, позбавляючи необхідності сортувати колоди перед розпилюванням. Інвестиції у можливості сортування колод збільшують їхню пропускну спроможність.

TITAN TV2000 ідеально підходить для фрезерування піддонів і шпилькових фрез, де виріб має відносно невеликі розміри поперечного перерізу.

ВІДЕО

СПЕЦИФІКАЦІЯ

ПОТУЖНІСТЬ
Двигун 15 кВт Електричний
22 кВт Електричний
ПАРАМЕТРИ РОЗПИЛУ
Макс. Діаметр колоди 40 см
Мін. Діаметр колоди 12 см
Макс. Довжина колоди 3 м
СТРІЧКОВА ПИЛА
Ширина 32 мм
35 мм
38 мм
50 мм
80 мм
ШКІВИ ПИЛИ
Діаметр шківів 780 мм
СИСТЕМА ПОДАЧІ
Швидкість подачі 0 – 40 м/хв
ОСОБЛИВОСТІ ТА ОПЦІЇ
Опції Роликові столи на виході
Утримання на виході
Розширення для подачі
Витяжні кожухи для тирси