КОМБІНОВАНИЙ СТРУГАЛЬНО ФРЕЗЕРНИЙ ПОЗДОВЖНЬО-ОБРІЗНИЙ ВЕРСТАТ MP220

MP220 ефективно поєднує стругання / фрезерування / поздовжнє розпилювання в одному верстаті

Комбінований стругально-фрезерний верстат з функцією поздовжнього обрізання MP220, розроблений для виконання різноманітних проектів з деревообробки, є найкращим вибором для тих розпилювальників та теслів, які цінують продуктивність, якнайвищу якість та універсальність.

ОПИС

Багатофункціональний деревообробний верстат MP220 – це чудове та доступне обладнання для теслів будь-якого рівня – від невеличкої майстерні для ентузіастів до професіональної деревообробної компанії. Верстат МР220 універсальний, компактний та економний.

Комбінований верстат МР220 поєднує три важливі операції – стругання, фрезерування та поздовжнє розпилювання – в одному пристрої, що збільшує продуктивність і, відповідно, зменшує час обробки. Електродвигуни (3,2 кВт / 4,4 к.с.) споживають мало енергії та видають мало шуму. MP220 має два отвори для видалення стружки та тирси на верхній частині кришки та ще один отвір під чавунним столом, що допомагає підтримувати чистоту робочої зони.

Поздовжнє обрізання заготовки оптимізоване для забезпечення безпеки та простоти. Лезо дискової пилки перебуває під кожухом безпеки та легко регулюється. Максимальна висота поздовжньої розпилювання 75 мм. Подача матеріалу на столі з нержавіючої сталі забезпечується плавно та безпечно. Над столом подачі розташований блок управління верстатом. Верстат працює з фіксованою швидкістю подачі 5 м/хв (версія ECO) або зі змінною швидкістю в діапазоні 2-12 м/хв (версія PRO).

Верстат MP220 універсальний та дозволяє випускати таку продукцію, як підлогові настили, панелі, карнизи або широкі дошки підлоги. Більшість цих виробів можна виготовляти за один прохід, в той же час для складніших форм потрібно 2 або 3 проходи через верстат. Електродвигун забезпечують швидкість обертання стругальних ножів 6000 об/хв для отримання гладкої поверхні деревини.

Конструкція комбінованого верстата MP220 має міцний чавунний стіл, щоб гарантувати точність поздовжнього розпилювання та найкращі результати фрезерування / стругання. Стругальні ножі забезпечують максимальну глибину фрезерування 20 мм. Максимальні розміри при стругання складають 410 мм в ширину та 240 мм у висоту.

Роботу з MP220 можна починати одразу після розпакування верстата. З допомогою ножів та інструментів Wood-Mizer TOOLS можна відрегулювати і налаштувати для виконання індивідуальних проєктів. Змінити конфігурацію ріжучого механізму дуже легко шляхом заміни стругальних ножів або налаштування леза для поздовжнього розпилювання. Компактні розміри верстата, легка конструкція (195 кг) та коліщата для транспортування дозволяють легко та швидко переміщувати його майстернею.

ОСОБЛИВОСТІ

Три операції в одному верстаті

Комбінований стругально-фрезерний поздовжньо-обрізний верстат економить час та збільшує продуктивність.

Компактний дизайн

Завдяки компактності та невеликій вазі цей верстат, обладнаний транспортними коліщатами, легко та швидко переміщувати по цеху та встановлювати.

Верхня кришка

Обладнана отворами для винесення стружки, кришка захищає лезо пилки та ножову головку.

Легке налаштування

Ергономічна рукоятка для регулювання висоти чавунного стола та ригель для позиціонування матеріалу для поздовжнього розпилювання.

Пульт управління

Для зручності оператора розміщений над столом подачі.

Додаткові аксесуари

Великий вибір інструменту та приладдя включає профільні ножі, дискові пилки, подовжувачі столів, транспортні коліщата і т.д.

ВІДЕО

СПЕЦИФІКАЦІЯ

ПАРАМЕТРИ РОЗПИЛУ
Макс. Ширина матеріалу 400 мм
Максимальна висота матеріалу 240 мм
Мінімальна висота матеріалу 15 мм
Мін. Довжина матеріалу 470 мм
ГОРИЗОНТАЛЬНИЙ РІЗАК
Потужність 3 кВт (Встановлена швидкість подачі)
4 кВт (Змінна швидкість подачі)
Діаметр 72 мм
СТРУГАННЯ
Макс. Ширина стругання 400 мм
Максимальна глибина стругання 4 мм
ПРОФІЛЮВАННЯ
Максимальна глибина стругання 20 мм
РІЗКА
Макс. Ширина різання 280 мм
Макс. Висота різання 80 мм
ДИСКОВА ПИЛКА
Діаметр 225 мм
Діаметр отвору 35 мм
СИСТЕМА ПОДАЧІ
Швидкість подачі 5 м/хв
2-11 м/хв
Двигун подачі 0,18 кВт (0,25 к.с.)
0,37 кВт (0,5 к.с.) (З планетарною коробкою передач)
РОЗМІРИ І ВАГА
Довжина 1116 мм
Ширина 788 мм
Висота 1257 мм
Чавунний стіл, розмір 650 мм x 410 мм
Вага 240 кг
Вага доставки 360 кг
СТАНДАРТИ ТА ВИМОГИ
Порти для видалення пилу 50 мм
125 мм
100 мм
Мін. Швидкість потоку витяжного повітря 2000 м3
Вимоги до електропідключення 3-фазний, 400 В, 16 А
3-фазний, 230 В, 16 А
1-фазний, 230 В, 20 А (тільки встановлена змінна швидкість)