ДВОВАЛЬНИЙ БАГАТОПИЛ MR200

Наростіть продуктивність та ефективність свого деревообробного підприємства, перетворюючи брус в дошки всього за один прохід.

Цей компактний та зручний багатопильний крайкоріз сконструйований для швидкого розпилювання бруса у високоякісні дошки. Економте час на виробництві, додавши MR200 у вашу виробничу лінію, щоб виготовляти дюжину дошок з кожного бруса, отриманого на пилорамі.

ОПИС

Багатопил MR200 підвищить продуктивність пилорами, а також заощадить час та значно зменшить обсяг роботи, необхідної для розпилювання бруса. Його основне призначення – перетворити брус, підготований на пилорамі, на дюжину дощок високої якості всього за один прохід через верстат.

Надійність, точність, універсальність та простота у користуванні роблять багатопил Wood-Mizer MR200 Multirip вигідною інвестицією у середні та великі деревообробні підприємства. MR200 є ідеальним продовженням промислової деревообробної лінії і чудово працює і лініях SLP і з обладнанням Titan. Його компактна конструкція дозволяє легко вбудувати цей верстата в існуючу лінію навіть за обмеженого виробничого простору. Завдяки високоякісним твердосплавним пилкам (наприклад, дискові пилки WM) можливо досягти виходу готової продукції у 10 куб.м/год.

Багатопил MR200 Multirip може бути обладнаний 12 дисковими пилками на кожному валу, що значно прискорює операцію розпускання бруса. Регульовані вали (вгору/вниз) забезпечують вищу швидкість подачі, при цьому зберігаючи ефективність та точність розпилювання. Максимальна товщина бруса для MR200 – 200 мм при ширині до 450 мм (стандартна версія верстата), або 540 мм (для широкої версії).

Панель оператора поділена на дві частини, кожна відповідає певному валу. Таким чином можна заощаджувати енергію, вимкнувши один вал (якщо розрізати брус товщиною менше 100 мм). Опція – автоматичне регулювання швидкості подачі, з яким можна регулювати швидкість подачі на кожен вал. Низький рівень шуму (менше 95 дБ) означає комфорт роботи упродовж усього дня. У стандартній версії багатопил MR200 обладнаний двома двигунами 15 кВт (20 к.с.) або опціонально 18.5 кВт (25 к.с.), 22 кВт (30 к.с.) або 30 кВт (40 к.с.).

Додатковий подрібнювач, який розміщується перед отвором для видалення тирс мінімізує час технічного обслуговування під час розпилювання брусу. Ця інвестиція швидко окупиться, а також захистить жолоби для тирси від засмічення та зупинки верстата оператором для очищення від трісок, обрізків та інших відходів.

ОСОБЛИВОСТІ

Панель управління

Розділений на дві окремі системи управління, що відповідають за роботу кожного з ріжучих валів, разом з двома амперметрами.

Опціональний вбудований подрібнювач

Захищає отвори для видалення тирси від засмічення та вимушених зупинок верстата для очищення від деревних трісок, обрізків та інших відходів.

Лазерна указка

Це допомагає утримувати матеріал рівним і точним під час розпилювання

Три направляючих ролики (верхній/нижній) близько до валів

Вони забезпечують безперебійне переміщення коротких ділянок бруса (мінімальна довжина 700 мм).

Два регульовані ріжучі вали

Обидва вали можуть рухатися вгору і вниз, що дозволяє працювати з більшою швидкістю подачі, збільшуючи ефективність різання.

СПЕЦИФІКАЦІЯ

ЖИВЛЕННЯ
Потужність 2 x 15 кВт (20 к. с.) Електричний
2 x 18,5 кВт (20 к. с.) Електричний
2 x 22 кВт (30 к. с.) Електричний
2 x 30 кВт (40 к. с.) Електричний
ПАРАМЕТРИ РОЗПИЛЮВАННЯ
Максимальна ширина необрізної дошки 540 мм
Максимальна товщина дошки 200 мм
Мінімальна товщина дошки 30 мм
ДИСКОВА ПИЛКА
Регулювання пилки Вручну
Кількість пил Макс. 12 на вісь (залежить від товщини матеріалу та швидкості подачі)
Діаметр 200 – 315 мм
СИСТЕМА ПОДАЧІ
Швидкість подачі 1,5 – 15 м / хв
Мотор 1,5 кВт (2 к. с.)
ПАРАМЕТРИ КРАЙКОРІЗА ТА ОПЦІЇ
Діаметр вала 60 мм
Входить у стандартну комплектацію CE