ФУГУВАЛЬНО-РЕЙСМУСОВИЙ ВЕРСТАТ MP160

Дві важливі функції стругання в одному верстаті!

В кожній столярній майстерні потрібен фуганок і рейсмус, щоб виготовляти ідеально гладкі стругані дошки точного розміру. З фугувально-рейсмусовим верстатом Wood-Mizer MP160 ви отримаєте одразу дві функції в одному ефективному та компактному пристрої.

ОПИС

В кожній столярній майстерні потрібен фуганок і рейсмус, щоб виготовляти ідеально гладкі стругані дошки точного розміру. З фугувально-рейсмусовим верстатом Wood-Mizer MP160 ви отримаєте одразу дві фунції в одному ефективному та компактному пристрої. Візьміть свій необроблений пиломатеріал з випуклою чи увігнутою поверхнею і зробіть з нього заготовку досконалої форми для будь-якого проекту.

Верстат МР160 обладнаний одним горизонтальним ножовим валом, який виконує стругання на двох різних робочих столах, виготовлених з чавуну. Верхній стіл використовується для стругання заготовки по нижній стороні, щоб створити рівну базу, нижній для простругування верхньої сторони, щоб домогтися потрібної товщини заготовки. Так для переключення з одного процесу на іншій не потрібно жодних додаткових налаштувань верстата. Заготовку просто пропускають через верхній стіл, а потім подають на нижній без зупинки ножового валу та не вимикаючи витяжку для видалення тирси. Процес стругання починається на верхньому столі: дві прилягаючі сторони заготовки стругають так, щоб вони стали ідеального гладкими і під точним кутом одна до одної. Потім заготовка подається на нижній стіл, щоб зробити дві наступні сторони паралельними двом першим, доводячи заготовку точно до потрібного розміру за товщиною.

Захисний кожух забезпечує безпеку рук операторів під час роботи. Регулятор положення заготовки має нахил до 45 градусів, щоб з’єднувати дошки під кутом. Верхній та нижній робочі столи за необхідності можуть бути відрегульовані, а столи подачі та прийому дошки завжди залишаються паралельними один одному. Столи прийому може бути точно відрегульований. Два привідні ролики подають заготовки під ножовий вал. Подача має промислову коробку передач.

ВІДЕО

СПЕЦИФІКАЦІЯ

ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ
Ширина стола фуганка 310 мм
Довжина стола фуганка 1400 мм
Максимальна глибина вирівнювання 8 мм
Бар’єр для матеріалу 152 x 1100 мм
Ширина стола рейсмуса 410 мм
Висота стругання 260 мм
Довжина стола рейсмуса 630 мм
Максимальна глибина стругання 4 мм
Діаметр шпинделя 72 мм
Швидкість обертання шпинделя 5600 об/хв
Діаметр подаючих роликів 32 мм
Швидкість подачі 5 м/хв
Планетарна передача для безступінчатої подачі 2-12 м/хв
ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ
Двигун фуганка 3 кВт (4 к.с.), 3 фази
2.2 кВт (3 к.с.), 1 фази
Двигун подачи 0.18 кВт (0.25 к.с.), 3 фази
Планетарна передача двигуна подачі 0.37 кВт (0.5 к.с.), 3 фази