РОЗВІДНИЙ ВЕРСТАТ BMT300

Високоточний односторонній верстат для розведення зубів

Промисловий розвідний верстат BMT300 призначений для професійного розведення пилок у великих деревообробних компаніях.

ОПИС

Промисловий розвідний верстат BMT300 призначений для професійного розведення пилок у великих деревообробних компаніях. У Wood-Mizer добре знають, що від якості розведення інструменту, залежить точність геометричних розмірів пиломатеріалу, тому розвідний верстат BMT300 гарантує високий рівень відтворення краю зуба при найвищій точності розведення. BMT300 працює з пилками максимальною шириною до 75 мм, швидкість подачі стрічки – до 24 зубів в хвилину.

Комп’ютеризована система з декількох перших поданих зубів визначає, з яким тиском потрібно працювати, щоб забезпечити точний розвід всієї стрічкової пилки. Електронна панель управління, якою оснащений розвідний верстат BMT300, забезпечує можливість діагностики розводу пилки, а також відображає всі параметри розводу. Для того, щоб розпочати роботу, досить встановити пилку і запустити розвідний верстат в потрібному режимі. Коли одна сторона пилки розведена, необхідно просто перевернути лезо і робота триватиме.

Кілька різних режимів і функцій визначають гнучкість, з якою розвідний верстат BMT300 буде працювати, а також які параметри використовуватиме.

Купувати BMT300 можна як самостійне обладнання, а також і в комплект до промислового заточного верстата BMS500. Такий комплект ідеально підійде для підприємств, які ведуть виробництво у три зміни, або ж мають більше трьох стрічкових пилорам, а також для сервісних центрів, що пропонують підготовку і обслуговування стрічкових пилок.

ВІДЕО

СПЕЦИФІКАЦІЯ

ОСОБЛИВОСТІ ТА КЕРУВАННЯ
Опції Набір для підтримки пили 76-мм
Шкала розведення зуба Цифровий датчик
Підтримка пили 3 опорні кронштейни з регульованими кронштейнами для пили
Ширина пили 25 – 75 мм (1 – 3″)
Лічильник зубів Цифровий лічильник зубів